Jaki prezent na wesele?

Fantazja zarówno Młodej Pary, jak i gości nie zna granic. Z pewnością lista prezentów oczekiwanych przez przyszłych małżonków bardzo ułatwia zadanie innym uczestnikom imprezy. Wówczas wiadomo, że nie staną się oni szczęśliwymi posiadaczami kolejnego serwisu obiadowego, pościeli, kompletu kieliszków, zestawu sztućców, ręczników czy żelazka. Pomysłów nowożeńcom na szczęście nie brakuje. Zamiast kwiatów wolą książki lub maskotki, które chcą oddać np. do domu dziecka, zamiast prezentów pieniądze. Szczęścia upatrują w kuponach totolotka, „zdrapkach” lub sztabkach złota.

Prezentem może być wyjazd do SPA, przelot motolotnią, kurs płetwonurka lub fotografii, czy założenie lokaty w banku. Inną podpowiedzią może okazać się jakiś element podróży poślubnej (np. wycieczka, przelot samolotem, zabiegi w SPA, hotel, romantyczna kolacja). Pożytecznym upominkiem może być np. ekspres do kawy, jakiś mebel do przyszłego domu, obraz, para takich samych szlafroków z haftem czy podstawowy komplet kuchennych akcesoriów z imionami nowożeńców.

Jeśli podejdziemy do tematu z przymrużeniem oka, to możemy świeżo upieczonym małżonkom zafundować poradnik o … nocy poślubnej, dzwonek informujący o … seksie, grę sprawdzającą znajomość uczuć nowożeńców, seksowne … fartuszki do kuchni, piłkarzyki. Zaskoczeniem może okazać się .. artykuł i fotka z tego wydarzenia w … gazecie, karykatura młodej pary, tort z lodu z … zamrożonymi w nim pieniędzmi lub worek (sakiewka) wypełniony 1-groszówkami. Krótki, ale bardzo sympatyczny termin ważności mogą mieć czekoladki lub inne cukierki z imionami małżonków oraz datą ich ślubu. Amatorów parkietowych rytmów ucieszy np. kurs z tańca brzucha. c459f8030784bd9e3377cb371654240914491332